همه دسته بندی ها

برای پرواز از کجا باید شروع کنیم

برای پرواز از کجا باید شروع کنیم؟
ابتدا سعی کنید راجع به این کار جدید اطلاعات بیشتری کسب کنید. این کار را میتوانید با مطالعه کتابهائی که در این زمینه وجود دارند انجام دهید. ما نیز سعی میکنیم که مقالات و کتابهائی را در این زمینه، به مرور در سایت قرار دهیم. همچنین قبل از اینکه هواپیمایتان را بصورت واقعی پرواز دهید
بهتر است که با یک شبیه ساز مدل که بصورت نرم افزار کامپیوتری موجود اند، کمی تمرین نمائید. میتوانید نمونه ای از این شبیه سازها را با قیمتی مناسب در فروشگاه سایت بیابید.

یک مربی مدل برای خود پیدا کنید. با داشتن یک مربی، شما هم سریعتر پیشرفت خواهید کرد و هم با اطمینان بیشتری این هنر را فرا خواهید گرفت. اگر رادیوی مربی شما دارای سیستم آموزش باشد، شما میتوانید یک رادیوی سازگار با آن را خریداری کرده و با اتصال آن از طریق کابل به رادیوی مربی، با ریسک بسیار کمتری پرواز نمائید.

موتور هواپیمایتان را انتخاب کنید. بطور سنتی، هواپیماهای R/C مجهز به یک موتور دو زمانه بوده اند که مخلوطی از متانول/نیترو و یا متانول/روغن را میسوزاند و به موتور سوختی معروف است. ولی موتورهای دیگری هم وجود دارند: موتورهای چهار زمانه و نیز موتورهای کم صدا و تمیز الکتریکی.

درباره نویسنده

info@rciran.com

نوشته های مرتبط

ارسال نقد و بررسی

نام ارسال کننده

ایمیل

عنوان

پیغام